вівторок, 19 серпня 2014 р.

Відбувся семінар


01-02 липня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний науково-практичний семінар з теми «Формування підприємницької компетентності учнів на уроках біології» в рамках українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом». У семінарі взяли участь учителі біології та економіки з загальноосвітніх навчальних закладів Білозерського, Бериславського, Цюрупинського районів, міста Херсона.
Зоя Володимирівна Філончук, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін, координатор проекту, розкрила особливості компетентнісного підходу у реалізації завдань Державного стандарту базової та загальної середньої освіти; охарактеризувала вміння працювати в команді як важливу компетенцію вчителів та учнів; представила перспективи реалізації проекту, його місце та роль у формуванні підприємницької компетентності учнів; провела дискусію в групах з проблеми «Що означає бути підприємливим?».

На практичному занятті учителі отримали методичні рекомендації від Катерини Вікторівни Мазаєвої – координатора проекту, завідувача науково-методичної лабораторії біології та основ здоров’я, щодо використання активних методів роботи на уроках біології та методики написання конспекту уроку з біології з підприємницьким тлом.
Завершився семінар проведенням «круглого столу» з проблеми «Формування підприємницької компетентності учнів на уроках біології».

Немає коментарів:

Дописати коментар