понеділок, 13 жовтня 2014 р.

Проект триває: вручення сертифікатів учасникам і подальші плани


16 вересня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулося засідання творчої групи вчителів біології, які залучені до участі в українсько-польському проекті «Уроки з підприємницьким тлом».
Учасників творчої групи привітала Світлана Федорівна Одайник, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», яка вручила вчителям сертифікати Центру розвитку освіти (Варшава), що засвідчують їх участь у реалізації українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом».
Проект надзвичайно потрібний українській освіті, бо демонструє можливість формувати підприємницьку компетентність серед молоді не тільки на уроках економіки, а й у рамках вивчення інших шкільних предметів.
Учителі підготували конспекти уроків біології відповідно до визначених координаторами проекту завдань. Катерина Вікторівна Мазаєва та Зоя Володимирівна Філончук, координатори проекту в Херсонській області,  разом з учителями визначили напрями подальшої роботи, а саме – час апробації методичних розробок, їх удосконалення, підготовку до публікації.
За результатами роботи учасників проекту з 18 областей України наприкінці 2014 року побачить світ посібник з методичними рекомендаціями щодо організації уроків із підприємницьким тлом з різних навчальних дисциплін та конспектами таких уроків.
2 коментарі:

  1. Дніпропетровськ приєднується до привітань! Так тримати, шановні наші колеги! З повагою, Світлана ДОІППО.

    ВідповістиВидалити